Hakkımızda

1994 yılında kurulan ve Yerden Isıtma Sistemleri üzerine faaliyet gösteren KLM, yeniliklere açık vizyonu ve güçlü tecrübesiyle sektördeki konumunu her geçen gün geliştirmektedir. Projelerinde, partner olarak Dünya ve Türkiye'nin lider markalarını seçen KLM, özellikle Isı Pompası ve Kazan , Kombi Malzemeleri tedariğinde VIESSMANN'ı , Yerden Isıtma Sistemleri ve Sarf malzemeleri ihtiyaçlarında ise, REHAU firmasını tercih etmektedir. Tedarikçi firmaların teknik ve kalitesini, KLM tecrübesi ve uygulama titizliği ile bir araya getiren firmamız; doğru projeler üretmekte ve ekonomik çalışan, verimli sistemler kurmaktadır. Hayata geçirilen tüm projelerde, malzeme kalitesi, yatırım ve sarfiyat maliyeti üzerinde titizlikle durulmaktadır.

Vizyonumuz

Isıtma sektöründe hızla gelişen teknolojilere en üst düzeyde entegre olmak, yenilikleri yakından takip ederek ürettiği tüm projelerde mutlak memnuniyet ve verimli sonuçlar elde etmek.

Misyonumuz

Dünya standartlarını kalite ve çevre politikaları doğrultusunda yakalamak, çalışanlarımızın iş güvenliğini maksimum düzeyde sağlayarak, verimli enerji yaklaşımıyla projeler hayata geçirmek.

Partnerlerimiz

Dünyada ve Türkiye'de sektörünün liderleriyle çalışan KLM, ısı pompası, kazan ve kombi malzemeleri konusunda Viessmann, yerden ısıtma boruları ve malzemeleri ile ilgili ise Rehau ile çalışmaktadır.

Ekibimiz

KLM, tüm projelerini tecrübeli, bilgili ve uzman ekibiyle organize etmektedir. KLM sadece projelerinde yapımı aşamasında değil, tesliminden sonraki süreçte de her türlü desteği sağlamaktadır.