Alternatif Enerji

Firmamız kurulduğu 1994 yılından günümüze çevreye duyarlı insana ve doğaya saygılı ısıtma sistemleri kurmaktadır. Değişen ekonomik doğal şartlar bizleri alternatif enerjileri daha çok kullanmaya mecbur kılmıştır. Yıllardır kullandığımız toprak ve hava kaynaklı ısı pompaları ile sistemler kuruyoruz ancak bu siztemleri çalıştırabilmek için kullandığımız elektirik enerjisini sistemden almakta idik. 2016 yılı piyasa şartlarının bize sunduğu ekonomik paneller sayesinde artık konut ve işyerlerimizde kullandığımız elektirk i de üretmek mümkün ilk projemizi mahmut şevket paşa da kuduğumuz yerden ısıtma ve ısı pompası kullandığımız konut da evin tüm ihtiyacını karşılayan bir güneş enerji sistemi kurduk. Bu bizim sistem bağlı olmadan tamamen doğal kaynaklar olan hava güneş enrjilerini kullanarak kurduğumuz sistem başarı ile çalışmaktadır.

Artık şehrin bir ucunda kurulacak bir elektirik üretim çiftliğinin şehrin başka bir yerinde olan tüketiminizi karşılaması mümkün.

Güneş ve Havayı daha çok kullanıp fosil yakıtlardan uzaklaşmak gelecek nesillere yaşam fırsatı vermek anlamına geldiğini unutmayalım.